This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


MachinePoint Used Machinery


This is not an official translate. Original version here

Koupit ojeté zařízení, prodej ojetých zařízení
MachinePoint Použité stroje a zařízení je vedoucí společností, pokud jde o použité stroje značky Europan obchodování v plastu a nápojových odvětví.

Patří do skupiny MachinePoint. Byla založena v březnu roku 1997 a je již pravděpodobně největší obchodní organizace strojů používaných plastů na světě, ovládá 80% použitých strojů, které jsou v současné době k prodeji na evropském trhu.

Jako původ MachinePoint Group, MachinePoint Použité stroje a zařízení se může pochlubit značkou, která je synonymem kvality a dobré služby. To se podařilo v jeho hlavním cílem profesionalizovat použité strojírenství a přinese kvalitu a bezpečnost obchodování použitých strojů. To je důvod, proč MachinePoint se stále více stává partnerem vybraných špičkových OEM, procesorů a bank, pokud jde o použité stroje řešení.

Prodej a nákup použitých strojů díky MachinePoint je bezpečný a profesionální. Mezinárodní strojírenský obchodování je komplexní a může být riskantní. Široké spektrum služeb, jsou pro každou transakci na hladký průběh od začátku až do konce, právní a finanční podporu, dopravní a inženýrské služby a pojištění se jmenovali jen několik.

Při najetí použitých strojů potřeby do našich rukou, řešíme vaše transakce s integritou rovně z Vašeho dotazu, k dokončení nákupu nebo prodeji.

Díky naší mezinárodní přítomnost a celosvětovou síť partnerů, může MachinePoint zákazníkům nabídnout další řešení, které prostě najít na domácím trhu. Přinášíme jim inovace převodem know-how od národa k národu. Naše zkušenosti v oblasti řízení mezinárodních projektů zařízení, je klíčem k našemu úspěchu v dosažení tohoto cíle.

To se nebylo možné dosáhnout bez úsilí. Investovali jsme v posledních deseti letech na založení struktury společnosti a rozvíjení potřebné spolupráce na místní i mezinárodní úrovni, které pokrývají celý řetězec služeb potřebných, aby mezinárodní obchod strojů možné.

Naše klíčové kompetence spočívá v zařízení pro extruzi fólie a zpracování, vytlačování trubek, trubek a profilů jak pevné a pružné, PET vykonává, lahví, plnící linky na nealkoholické nápoje a vodu, jedno balení potravin, obalů pro mlékárenský průmysl, výlisky , složení a recyklaci termoplastů.

MachinePoint Vám může nabídnout všechny potřebné služby, které jsou nutné pro úspěšné dokončení celého procesu nákupu a prodeji zařízení.

• One-stop-roztoku, všechny služby zahrnuté
• Profesionální Stroje hodnocení provádí od renomovaných výrobců zařízení
• Logistická řešení
• Technické řešení
• finanční řešení
• Stroje hodnocení: citace a informace o trhu na strojích ceny a hodnoty
• Posouzení výrobní potřeby
• Nejlepší Marketing přítomnost na místě a po celém světě
• mezinárodní účast
Levné použité stroje

Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 94169 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás