náš tým

This is not an official translate. Original version here

Pracovních míst v průmyslu
Naše multi-zkušenosti týmu nás odlišuje od našich konkurentů v globálním měřítku.


Musíme pečlivě ručně vybral a rekrutovali jedinci na nejvyšší úrovni a je vyškolen tak, aby zahrnovaly solidní technické i obchodní znalosti jejich specifické odvětví, v strojírenství.


Naše multi-kulturní, multi-kulturní prodejní tým kteří usilují o naplnění každé vaše potřeby a požadavky, je toho dosaženo s pomocí dalších našich týmů v různých fázích projektu.


Strojní zařízení specialisty - tým odborníků, z nichž každý specializované technologie a typu stroje, stále podpořit náš prodejní tým celé projekty, aby se právo nabízí kupujícím a prodávajícím, a dát jim správné posouzení nejsložitějších technických problémů. Jsou po ruce, aby s vámi mluvit v případě potřeby.


Logistika tým - odborníci na komplexní průmyslovou logistiku, ale zvládnout všechny přepravě a balení postupy v celosvětovém měřítku.
Technický tým - MachinePoint schopni zajistit veškeré technické služby, které mohou vyžadovat. Po vyvinula partnerství s rozsáhlou sítí místních strojírenských firem, můžeme poskytnout vám nejlepší místní technické služby, se nachází ve vaší oblasti.

Mezinárodní průmysl správců zemí
MachinePoint Finance - nezávislá dceřiná společnost MachinePoint Group, která se věnuje poskytování finančních řešení našim zákazníkům. Kontaktujte prosím společnost MachinePoint Finance ohledně řešení financování zařízení.

IT tým - všechny naše projekty jsou integrovány do ERP
systém, který zaručuje správné sledování všech transakcí a kroků projektů. Všechny naše akce jsou sledovány, abychom mohli našim zákazníkům zaručit správný servis a kvalitu.

Správní a právní tým se starají o platby, právní dokumenty, smlouvy a veškeré právní rady, které mohou být vyžadovány. Také zajišťují cestovní plány a víza a starají se o ně
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás