This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


náš tým


This is not an official translate. Original version here

Pracovních míst v průmyslu
Naše multi-zkušenosti týmu nás odlišuje od našich konkurentů v globálním měřítku.


Musíme pečlivě ručně vybral a rekrutovali jedinci na nejvyšší úrovni a je vyškolen tak, aby zahrnovaly solidní technické i obchodní znalosti jejich specifické odvětví, v strojírenství.


Naše multi-kulturní, multi-kulturní prodejní tým kteří usilují o naplnění každé vaše potřeby a požadavky, je toho dosaženo s pomocí dalších našich týmů v různých fázích projektu.


Strojní zařízení specialisty - tým odborníků, z nichž každý specializované technologie a typu stroje, stále podpořit náš prodejní tým celé projekty, aby se právo nabízí kupujícím a prodávajícím, a dát jim správné posouzení nejsložitějších technických problémů. Jsou po ruce, aby s vámi mluvit v případě potřeby.


Logistika tým - odborníci na komplexní průmyslovou logistiku, ale zvládnout všechny přepravě a balení postupy v celosvětovém měřítku.
Technický tým - MachinePoint schopni zajistit veškeré technické služby, které mohou vyžadovat. Po vyvinula partnerství s rozsáhlou sítí místních strojírenských firem, můžeme poskytnout vám nejlepší místní technické služby, se nachází ve vaší oblasti.

Mezinárodní průmysl správců zemí

Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 87368 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás