Vize a hodnoty

Vidění

Naším cílem je pomoci procesory, které jsou v mléčné výrobky, nápoje a zemědělsko-potravinářském průmyslu postavit nejvyšší kvalitu výroby zařízení, které jim umožní stát se konkurenceschopnějšími - zvýšením výroby, bezpečnost, kvalitu a vývoj svých produktů.

Evropa je tavícím kotlem pro inovace a rozvoj nejmodernějších výrobních technologií a technik v nápojovém a potravinářském průmyslu. Po sloužil procesorů v největší zemědělské a mléčné výroby oblastí v Evropě, a neustále jim pomohl zlepšit jejich výrobních procesů ve velmi konkurenčním odvětví, MachinePoint potravinářských technologií se stále se až do dnešního dne s technologiemi, nejnovější inovace strojů, nejlepší hodnotu značky a nejlepší služby pro uspokojení našich velmi náročné zákazníky.

Díky zálohování MachinePoint skupiny a její mezinárodní expanzi, mohou MachinePoint potravinářských technologií přináší odborné znalosti zákazníků po celém světě.

Hodnoty

Znalost je to, co si vážíme, nabízíme a přinést zpracovatelům. 25 let úspěchů v navrhování a budování zpracovatelských zařízení pro nápojový a potravinářský průmysl znamená, že jsme si jisti, v našich schopností, které vám pomohou zvýšit konkurenceschopnost v rámci těžký průmysl.

Nejlepší způsob, jak vnímat to je tím, že mluví k nám.

Integrita
My jsme konzistentní a transparentní v našem rozhodování a jednání. Plníme své závazky a chovat způsobem, který platí pro naše identity a vize.

Profesionalismus
Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu výkon ve všem, co děláme. Snažíme se poskytnout první třídu, spolehlivou a efektivní služby pro naše klíčové zákazníky.
Díky odhodlání, tvořivost a inovace se snažíme změnit tento obchod do opravdové Industrial Services profese. MachinePoint usiluje o profesní rozvoj svých zaměstnanců.

Zarovnání
Jsme všichni souladu s vizí společnosti a zavazuje dosáhnout našich cílů v něm profesionální.

Podnikání
Vedeme příkladem a inspirací aktivitu, podnikání a prostřednictvím činnosti a výsledků. Máme plnou odpovědnost za naši roli v rozvoji potenciálu našich lidí.

Rozmanitost
Snažíme se poučit z různých způsobů života a názory v našem multikulturním prostředí (zaměstnanci, klienty, partnery). Respektujeme a aktivně podporovat přínos každého jednotlivce.

Práce v týmu
Vytváříme dynamické pracovní prostředí, aktivní a nadšená účast jednotlivců. Máme radost zapojit se do tohoto prostředí.

Vlastnictví
Přijímáme osobní zodpovědnost splnit naše obchodní potřeby, zlepšovat naše systémy, a pomáhat ostatním, zvýšení jejich účinnosti. Všichni se chovají jako vlastníci, ošetřování majetku společnosti jako náš vlastní a chovají se společnosti dlouhodobý úspěch v mysli.
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás