Často kladené otázky

Zde jsou některé z nejčastěji kladených otázek. Pokud nenajdete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

O aplikaci MachinePoint

Jsme největším obchodníkem s evropskými značkovými stroji pro plastikářský a nápojový průmysl.
S více než 20 lety prodeje a nákupu použitých strojů jsme hrdí na to, že jsme zavedli postup, díky kterému jsou transakce bezpečné a profesionální, a také přinášíme nejlepší stroje na trhu k prodeji prostřednictvím naší platformy.
V současné době jsme tým více než 40 lidí, kteří se nacházejí na různých místech po celém světě a slouží našim klíčovým trhům. MachinePoint je rozdělen na prodejní, marketingové, logistické a právní týmy. Každý tým hodnotí klienty během celého procesu nákupu nebo prodeje.

POINT definuje hodnoty, které posouvají tým společnosti MachinePoint tak, aby si udržel vedoucí postavení při nákupu a prodeji použitých strojů a inženýrských služeb: profesionalita, vlastnictví, integrita, neutralita a důvěryhodnost.(Point: professionalism, ownership, integrity, neutrality and trustworthiness).

Jsme obchodníci, ne makléři. To znamená, že nepracujeme na provizi, ale kupujeme a prodáváme použité stroje sami: stroj kupujeme od prodávajícího a poté jej prodáváme kupujícímu. Transakce je mezi kupujícím a strojem MachinePoint a prodejcem a strojem MachinePoint. To zaručuje větší bezpečnost pro obě strany, protože budou jednat přímo a pouze s MachinePointem, renomovanou a finančně solidní společností s více než 20 lety zkušeností v oboru.

Jakmile se zákazník dostane do kontaktu se strojem MachinePoint, bude mu přidělen obchodní manažer, který je povede celým nákupním a prodejním procesem. Tímto způsobem budete mít v naší organizaci hlavní kontaktní místo, které vám však pomůže.

Různé firemní týmy podporují a hodnotí obchodní manažery: marketing, logistika, právní a finanční. Jak kupující, tak prodávající se mohli během projektu spojit s těmito dalšími týmy.

MachinePoint propaguje použité stroje v mezinárodním měřítku a ve většině případů jsou zapojeni lidé z různých zemí a jazyků. MachinePoint má strukturovaný a metodický přístup ke koordinaci použitých strojů. Náš CRM nám umožňuje sledovat projekt od okamžiku, kdy klient podá žádost o informace, až po konečnou dodávku strojního zařízení v cílové destinaci a umožňuje nám koordinovat prodejce z různých zemí, právní tým a logistický tým, vše z nichž je nutné dokončit úspěšnou transakci.

Naše ústředí je ve Španělsku v Evropě, i když náš tým je geograficky rozptýlen v různých zemích a kontinentech.Zde naleznete všechna naše místa po celém světě.

Jsme inovativní společnost a dlouhodobě propagujeme práci na dálku. To se ukazuje jako prospěšné pro naše zaměstnance a zákazníky, protože nám umožňuje být blíže k našim hlavním trhům. Investovali jsme do technologií potřebných pro řízení delokalizovaného týmu po celém světě.

MachinePoint neustále otevírá nové prodejní kanceláře v klíčových geografických regionech.

Dnes jsme prodali strojní zařízení ve více než 80 zemích. Náš obchodní tým je specializován podle odvětví a geografie a je připraven pracovat v různých jazycích.

Naše podnikání je svou povahou mezinárodní díky nákupu a prodeji přebytečných strojů z jedné země do druhé. V zájmu konkurenční výhody klienti většinou preferují prodej použitého zařízení mimo místní trhy. Proto jsme se nikdy neomezili na jeden jednotný trh. Svět jsme vždy považovali za náš trh od té doby, co jsme začali.

Na trh však můžeme skutečně proniknout pouze se specifickým týmem a strategií. Náš přístup je hlavně investovat do místních zaměstnanců na trzích, na které chceme vstoupit, se silnou podporou marketingových a produktových manažerů.

Náš tým je multikulturní a mnohojazyčný, v našem týmu máme více než 20 různých národností. Naším cílem je sloužit našim klientům v několika jazycích.

Naše webové stránky jsou aktuálně k dispozici v 11 jazycích: Angličtina, Španělština, Němčina, Francouzština, Italština, Turečtina, Ruština, Polština, Čeština , Maďarština a Čínština.

Vybrat jazyk

Kupte si stroj pomocí MachinePoint

Můžete nás kontaktovat přímo podle svých potřeb ( user@machinepoint.com) nebo prohledejte náš inventář a zjistěte, které stroje jsou v současné době k dispozici: www.machinepoint.com, viz část Jak vyhledám použitý stroj prostřednictvím webové stránky MachinePoint?

Případně můžete zavolat do některé z našich kanceláří a promluvit si s obchodním manažerem podívejte se na všechna naše místa po celém světě.

Podrobně definujte své potřeby: co potřebujete, čas na nákup a rozpočet; takže pro vás můžeme vybrat ty správné stroje. Použité stroje přicházejí a odcházejí neustále, takže je důležité správně definovat požadovaný čas doručení, abyste si nenechali ujít příležitosti. Pokud hledáte pouze informace nebo si chcete koupit později, sdělte to prosím našemu týmu, aby vás mohli přihlásit k odběru upozornění na naše stroje, abyste byli informováni o všech nových příležitostech použitých strojů, které se objevují na prodej.

Chcete-li hledat v našem inventáři, můžete hledat podle typu stroje, značky nebo pomocí vyhledávače MachinePoint, který se nachází v horní části každé stránky.

Pokud vyhledáváte podle typu stroje, máte 12 hlavních kategorií, které otevírají až 3 úrovně různých typů strojů. V hlavní nabídce můžete vyhledat 12 hlavních kategorií, kde je uvedeno: „Stroje na prodej“ a také na domovské stránce.

Budete vedeni k výpisu strojů s dalšími kategoriemi vlevo. MachinePoint prodává přes 200 různých typů strojů.

V našich výpisech strojů vidíte značku a model stroje a dva hlavní technické atributy.
Seznam použitých strojů

Náš vyhledávač najdete v horní části každé stránky. Toto je prediktivní vyhledávač, který vám ukáže seznam výsledků odpovídající vašim vyhledávacím slovům. Kliknutím na text se dostanete na stránku odpovídající těmto kritériím.

Pokuste se napsat různá synonyma, pokud nenajdete, co hledáte, nebo použijete pevné kategorie v levém a horním menu.
Hledejte použité stroje

Jakmile vyberete stroj, zadáte popis stránky stroje, kde si můžete prohlédnout obrázky, videa a všechna technická data. Můžete vytisknout pdf se všemi těmito informacemi pro vaše pohodlí stisknutím tlačítka Tisk dole.

Tisk použitých funkcí stroje

Chcete-li požádat o další informace o stroji, stiskněte tlačítko „požádat o cenu stroje“ a vyplňte všechna požadovaná data. Uveďte také všechny další otázky týkající se zařízení. Tým MachinePointu se brzy ozve s odpovědí. Nezapomeňte nám poskytnout veškeré podrobnosti o vašich potřebách: to, co hledáte, kdy je potřebujete, a pokud je to možné, rozpočet.
Více informací o použitém stroji

Stroje přicházejí na trh každý den. Náš inventář je neustále doplňován novými příležitostmi. Pokud nenajdete, co potřebujete, napište nám s vašimi potřebami a my vás přihlásíme k odběru upozornění na naše stroje, abyste byli neustále informováni o nových příležitostech.


Newsletter o průmyslových strojích přihláška

 • Přístup k nejpoužívanějším strojům na jediné platformě : propagujeme pouze určité typy strojů, které si udržují svoji hodnotu na trhu s použitými stroji

 • Stroje „z továrny na továrnu“ . Většina použitých strojů, které propagujeme, je v továrnách a v provozním stavu. Kupující mohou vidět, jak běží v původním stavu, aniž by došlo k opravě renovace, která by mohla skrýt původní chyby.

  Sledování stroje v jeho původním umístění vám dává skvělý pohled na to, jak bylo ošetřeno a udržováno. Budete mít možnost hovořit s techniky, kteří stroj obsluhovali, a vidět kvalitu finálního produktu.

  Protože naprostá většina použitých strojů přichází bez záruky, věříme, že je to nejlepší způsob, jak dobře porozumět zakoupenému stroji. Vyhýbáme se spolupráci s prodejci, kteří skladují stroje, protože je pro nás těžké pochopit skutečnou kvalitu a historii jejich vybavení.


 • Zabezpečené a profesionální transakce se stroji . Transparentnost, systémy boje proti podvodům, ověřené nákupní a prodejní procesy podporované právními smlouvami budou chránit všechny zúčastněné strany s cílem zajistit hladké a bezpečné transakce.

 • Vaše peníze budou v bezpečí! Zakoupíte stroj přímo od MachinePoint, nikoli od původního prodejce. Jsme registrovaná společnost, která funguje již více než 20 let a na požádání vám můžeme poskytnout veškeré informace, které byste mohli potřebovat. Veškeré vklady a platby, které nám provedete, budou chráněny kupní smlouvou, která podrobně popisuje celý proces nákupu.

 • Zvláštní pojištění! Naše pojistka je speciálně navržena tak, aby zahrnovala provoz použitých strojů, kde je pokryto až 75% hodnoty stejného strojního zařízení, pokud je pokryto nové. Pokrývá přepravy z jednoho nebo více nákladních vozů, meziskladů a veškerá rizika od demontáže po dodání stroje. Nejedná se o tradiční dopravní pojištění, protože se vztahuje pouze na „cestu“, a nikoli na jiná rizika operace. Většina přepravních pojištění nezahrnuje použité vybavení. Osvědčení vydané společností MachinePoint ve spojení s pojistitelem nabízí zákazníkům MachinePoint jistotu, že jsou řádně pojištěni a že jsou přímým příjemcem pojištění bez zprostředkovatelů, ale s podporou MachinePoint, a zároveň se vyhýbají fiskálnímu riziku. Ještě důležitější je mít logistický tým, který radí klientovi v případě reklamace, a pojišťovací společnost specializující se na použité průmyslové stroje a síť odborníků dostatečná k tomu, aby reagovala kdekoli na světě.

 • Kupující mohou využít naše demontážní, nakládací a logistické služby. Náš tým může osobně dohlížet na celou demontáž a nakládku. Během demontáže a načítání vám zašlou úplnou zprávu a také můžete mít konverzace a videa v reálném čase. Naše zkušenosti a místní síť místních specializovaných společností snižují riziko a čas pro kupující při uzavírání smluv na tyto služby prostřednictvím MachinePoint.

 • Bezplatné právní posouzení. Náš právní tým vás může posoudit ohledně postupů při vývozu a dovozu, složitých finančních operacích a řešení obtížných okolností.

 • Neutrální hodnocení. Při propagaci jedné značky před druhou spolupracujeme se všemi značkami strojů. Také stroje nevlastníme, proto nemáme žádný finanční zájem na jednom stroji na druhém. Naším cílem je nabídnout našim kupujícím ty nejlepší stroje podle jejich potřeb.


Článek: Výhody nákupu použitých strojů z továrny do továrny

MachinePoint nevlastní stroje, obchodujeme s nimi!

Zprostředkujeme celou operaci mezi vámi a prodejcem. Jakmile se rozhodnete koupit stroj, koupíme jej od prodávajícího a poté vám ho prodáme, takže budete jednat pouze se strojem MachinePoint a kupujete stroj od nás.

Poté, co kontaktujete MachinePoint pro informace, bude vám přidělen Business Manager. Náš tým se specializuje na technologii a umístění a pokusíme se vás navštěvovat, kdykoli je to možné, ve vašem rodném jazyce.

Cena a úplné informace vám budou zaslány e-mailem. Máte-li jakékoli další otázky, můžete se zeptat přímo svého obchodního manažera.

Čas je důležitý! Mějte prosím na paměti, že mluvíme o použitých strojích! Každý stroj je velmi specifický a nabídka použitých strojů je omezená a neustále se mění. Pokud máte zájem, pohybujte se rychle.

Pokud nemáme to, co hledáte, zeptejte se na naše upozornění na stroje, abyste mohli být první, kdo se dozví o nejnovějších použitých strojích.

Jakmile najdete vhodný stroj, doporučujeme vám jej osobně zkontrolovat.
Prosím podívej se tady náš celý proces nákupu.

MachinePont neposkytuje záruky na stroje, které zprostředkujeme. Zaměřujeme se především na prodej strojů z továrny na továrnu, aby kupující mohli vidět stroje běžící na jejich původním místě. To pomáhá kupujícím získat dobré znalosti o tom, odkud pochází stroj. Návštěva továrny vám nejen poskytne informace o stroji, ale o lidech, kteří jej provozovali, jak byl udržován atd.

Doporučujeme také kupujícím, aby si zařízení osobně prohlédli ještě před nákupem.

Důležité je také získat profesionální tým k demontáži a instalaci stroje.

Kromě toho může MachinePoint na požádání zajistit profesionální audity a ocenění.
Výhody nákupu použitých strojů z továrny do továrny

Závisí to na tom, kdy bude stroj k dispozici. Kdy bude stroj k dispozici, můžete vidět na strojním popisu stroje. Jakmile je k dispozici, záleží to na místě a konečném cíli, je třeba vzít v úvahu také dobu přepravy. Každý projekt je jiný a tým MachinePoint by měl být posuzován případ od případu.

Na trhu s použitými stroji, zejména pro mezinárodní obchod, si zachovávají hodnotu pouze použité stroje od nejlepších značek. MachinePoint prodává hlavně přední evropské značky strojů. Spolupracujeme však také s některými z hlavních amerických a asijských značek. Převážná většina našich strojů se nachází v Evropě, na našem tradičním trhu s využitím použitých strojů. Přesto jsme také zdrojem strojů od nadnárodních společností z celého světa, proto najdete i stroje v Americe, Asii a Africe.

Ne, nemusíte nám platit provizi. MachinePoint vám prodá stroj za stanovenou cenu v kupní smlouvě.

Všechny transakce budou provedeny mezi vámi a strojem MachinePoint. Snižuje se tím finanční riziko, protože budete jednat pouze se strojem MachinePoint.

Platíte MachinePoint a nakupujete od nás, ne přímo od prodejce. Za posledních 20 let jsme každý rok provedli více než 200 prodejních transakcí a na trhu jsme si velmi dobře osvojili. Důvěra je jednou z našich pěti hlavních hodnot společnosti.

MachinePoint implementoval program proti podvodům; o tom si můžete přečíst více tady.

Pokud se však o své transakci cítíte nejistě, promluvte si prosím s přiřazeným obchodním manažerem. Nezveřejňujeme reference klientů, které respektují důvěrnost, ale rádi vám poskytneme osobní doporučení klientů, pokud vám to pomůže.

MachinePoint vám tyto služby může uspořádat. Požádejte svého obchodního manažera o cenovou nabídku a náš logistický tým je pro vás připraví.

Demontáž, balení a přeprava průmyslového vybavení může být komplikovaná. MachinePoint má tým specializovaný na poskytování těchto služeb. Naše nabídky jsou konkurenceschopné a pracovníci MachinePoint budou osobně dohlížet na proces demontáže a nakládky a zašlou vám úplnou zprávu s obrázky a videy.
Správná demontáž je nezbytná pro budoucí úspěšné uvedení strojního zařízení do provozu v jeho novém umístění.
Balení správně snižuje riziko poškození stroje, dojde-li během přepravy k nehodě.

Tržní cena použitých strojů je většinou určována nabídkou a poptávkou v každém okamžiku. Existuje vysoká korelace mezi kvalitou a cenou. Výprodeje není snadné najít, ale vždy se můžete přihlásit k odběru našich Informační bulletin o použitých strojích a sledujte trh.

Případně se můžete zeptat našeho týmu, co můžete získat za svůj rozpočet, a informují vás o dostupných alternativách. user@machinepoint.com

Stroj MachinePoint se specializuje na stěhování zařízení po celém světě. Většina našich použitých strojů je vybrána, protože si zachovávají hodnotu na trhu, což je činí zajímavými pro mezinárodní přemístění. Protože je doprava nákladná, levné místní stroje se obvykle lépe hodí pro místní prodej.

Ano, můžeme navrhnout stroje, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a vašemu načasování a také vám poskytnou odhad nákladů. Pro informace o procesu navštivte naše MachinePoint Inženýrství webová stránka.

Také se přihlaste k odběruTaké se přihlaste k odběru upozornění na použité stroje a zůstat informováni o použitých strojích vstupujících na trh k prodeji.

MachinePoint Engineering hodnotí společnosti od konceptu až po instalaci kompletní továrny.

Prosím podívej se tady naše služby a jak vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás se svými potřebami na adrese: foodtechnologies@machinepoint.com

Gépe eladása a MachinePoint segítségével


 • Prodejci získávají okamžitou viditelnost v globální síti kupujících přes internet prostřednictvím naší specializované platformy . V našem vysoce mezinárodním podnikání je internet náš klíčový nástroj, který nám poskytuje cenově dostupný způsob, jak být přítomen na mnoha trzích, ve srovnání s náklady na další tradiční marketingové nástroje. Kromě toho díky významné investici do online a offline marketingu jsme lídrem při propagaci strojů, což pro dodavatele znamená efektivitu.


 • Prodávejte mimo vaši konkurenční oblast . Naše výhody globální propagace se prodávají mimo vaši konkurenční oblast.


 • Prodat bezproblémové . MachinePoint se stará o všechny služby a jednání s kupujícími. Prodejcům jsou představováni pouze vážní kupující. Náš tým se stará o všechny jazykové a kulturní bariéry a také definuje propagaci mimo vaši konkurenční oblast.


 • Získejte zaplacenou hotovost . Nebudete se muset zabývat žádnými akreditivy ani jinými komplikovanými způsoby platby. MachinePoint koupí stroj přímo od vás a poté jej prodá kupujícímu. Usnadní vám to, protože budou jednat přímo a pouze s MachinePointem.


 • Zabezpečení . MachinePoint dokázal profesionalizovat trh s použitými stroji a poskytnout kupujícím a prodávajícím obrovské množství bezpečnosti a profesionality v operacích. V rámci firemních postupů jsme implementovali proces boje proti podvodům.Viz prodejní proces MachinePoint tady.

Je to snadné, kontaktujte naši nejbližší kancelář ve vašem místě s podrobnostmi o vybavení, které máte na prodej, nebo nám napište přímo na: user@machinepoint.com. Náš tým vám dá odhad aktuální tržní ceny a poptávky po vašem použitém stroji.

Je důležité, abyste nám poskytli co nejvíce informací o vašem zařízení, včetně obrázků a videí.

Alternativně můžete vyplnit náš prodej žádost o kontakt na našem webu:

Prodejte použité stroje přes MachinePoint

MachinePoint bude propagovat váš stroj prostřednictvím různých kanálů: nejprve pro horké kupce, kteří nedávno požádali o stroj podobný vašemu, pak na obecný trh prostřednictvím naší webové stránky, personalizovaných e-mailů, na veletrzích a prostřednictvím naší přidružené sítě. Můžeme být také agresivnější při propagaci některých strojů tím, že mezi našimi kontakty aktivně hledáme kupujícího.

Přečtěte si postup prodeje použitých strojů MachinePoint tady.

Velmi záleží na stroji, který se pokoušíte prodat, a na poptávce po něm na trhu. Musíme také vzít v úvahu, kde se nachází, protože obtížná místa jsou méně přitažlivá a dražší pro dopravní a inspekční návštěvy. Nakonec musí být cena na správné úrovni.

Příliš vysoká počáteční cena může mít za následek to, že se stroj dlouho neprodává, a pamatujte, že každý den, který projde kolem, stojí za to méně. MachinePoint hodnotí prodejce strojů na základě spravedlivých tržních cen. Dáváme přednost nerealizování nerealisticky vysokých cenových nabídek, i když je strojní zařízení pro použitý trh velmi atraktivní. Aby byla zachována efektivita na použitém trhu, musí být strojní zařízení inzerováno za správnou tržní hodnotu. Uvědomte si, že potenciální kupující jsou téměř vždy odkládáni vysoce cenovými nerealistickými nabídkami. Pokud je vaše strojní zařízení nadhodnoceno, potenciální kupci, kteří by se o vaše strojní zařízení mohli zajímat, téměř jistě budou i nadále hledat na trhu další nabídky, nebo se dokonce rozhodnou, že místo toho bude mít větší smysl kupovat nové strojní zařízení. Dokud nebude vaše strojní zařízení správně použito na použitém trhu, nebude se prodávat.

Stejně jako všechno ostatní je cena za použité stroje určena nabídkou a poptávkou. MachinePoint vám může zdarma poskytnout cenovou nabídku pro vaše stroje. V závislosti na odvětví, technologických změnách, značkách atd. Si stroje na trhu s použitými stroji udržují více či méně svou hodnotu. Existuje silná korelace mezi cenou a dobou, po kterou je stroj prodán.

Náš marketingový tým používá různé online a offline propagační nástroje. Každý měsíc dostáváme přes 2 000 žádostí o nákup. Důležitá je naše široká databáze potenciálních kupců, kteří v současné době hledají nákup strojů. Když použitý stroj vstoupí do našeho systému k prodeji, je zpočátku propagován mezi kupujícími, kteří chtějí koupit právě teď. Poté je nabízen na trh prostřednictvím expozice na internetu, personalizovaných e-mailů, veletrhů a naší přidružené sítě. Bude vám zaslána měsíční zpráva se statistikami vaší propagace strojů.

Naše globální přítomnost na trhu s použitými stroji je jedinečná díky silné marketingové a obchodní přítomnosti na různých kontinentech. MachinePoint je jednou z prvních možností, na které se kupující dívají při hledání nákupu použitého stroje.

Vaše stroje jsou nabízeny za cenu dohodnutou s vámi na globálním trhu, a to bez dalších nákladů. Pokud existuje zejména region, kde nechcete svůj stroj prodávat, řekněte nám to předem, abychom jej v těchto oblastech nepodporovali.

Naše penetrace v různých geografických regionech umožňuje prodejcům přístup na trhy, na které by jinak nedosáhli, když by se snažili prodat sami.

Pravděpodobně ano. MachinePoint vždy doporučuje kupujícím, aby osobně prohlédli stroj a viděli jej, pokud je to možné, v provozním stavu. Budeme vás informovat o všech požadovaných inspekčních návštěvách a uspořádáme je s vámi. Kupující, prodejce a MachinePoint podepíší dohodu o ochraně všech zúčastněných stran. Mít stroj čistý a v provozních podmínkách, stejně jako poskytování všech informací, které máte k dispozici, výrazně pomůže prodej.

Ne, nebudeme vám účtovat provizi. Jakmile od kupujícího obdržíme formální nabídku, podepíšete se společností MachinePoint kupní smlouvu, ve které budou jasně definovány dohodnuté ceny a podmínky prodeje

MachinePoint vám zaplatí přímo, ne kupující. Načasování, cena a další prodejní podmínky budou definovány v kupní smlouvě, kterou budete vyjednávat se společností MachinePoint.

Obvykle vám bude celá částka vyplacena před demontáží a načtením stroje.

Jako prodávající budete muset poskytnout úplné informace o stroji a nechat nás navštívit a vidět stroj s potenciálními kupci.

Po formální nabídce budete muset podepsat prodejní smlouvu se společností MachinePoint definující konečnou cenu, podmínky a načasování.

Souběžně s tímto MachinePoint podepíše smlouvu s kupujícím.

Dohody chrání všechny strany účastnící se transakce kupujícího, prodávajícího a MachinePoint.

Doprava a logistika

MachinePoint má celosvětovou síť místních partnerů pro demontáž. Náš tým vám může zařídit a projektovat demontáž, nakládku a balení použitého stroje v místě původu. Většina zákazníků se na tyto služby spoléhá na MachinePoint, protože obvykle nemají kontakty v zemi, kde se stroj nachází. Uděláte to s MachinePointem, který kupujícímu poskytne více zabezpečení než správu samotnou. Po uzavření smlouvy bude tým MachinePoint osobně přítomen, aby dohlížel na veškerá díla a zaslal kupujícímu úplnou zprávu, obrázky a videa. Naše zkušenosti s demontáží a nakládkou, stejně jako s dobře vybranou sítí partnerů, snižují riziko, čas a peníze pro kupující.

MachinePoint vám na požádání zajistí přepravu. Přeprava strojního vybavení může být obtížná zejména u velkých komplexních zařízení a na určitých místech.

Dalším důležitým bodem je dobře prověřit všechna pojištění a jejich smlouvy se zúčastněnými společnostmi. Logistické oddělení MachinePoint má pojistnou smlouvu, která je speciálně navržena tak, aby pokryla provoz použitých strojů, kde je pokryto až 75% hodnoty stejného nového strojního zařízení.

Správné upevnění strojního zařízení v kontejnerech určí, zda budete mít v případě nehody během přepravy nárok na pojištění u pojišťovny. Uvědomte si, že dopravní společnosti neopravují stroje na kontejnery, a pokud se chcete vyhnout nechtěným překvapením, musí to udělat odborníci.

Logistický tým MachinePoint má bohaté zkušenosti s řízením mezinárodní přepravy vybavení pro ty klienty, kteří chtějí uzavřít smlouvy o našich službách. Zde naleznete několik článků na toto téma, které by vás mohly zajímat. I když od nás nekupujete stroj, neváhejte a kontaktujte naši logistickou oddělení, pokud chcete nabídku.

Při demontáži, nakládce a balení jsou projekty řízené společností MachinePoint, dohlížíme na všechna pojištění a smlouvy s dotčenými společnostmi.

Pro zákazníky, kteří uzavírají přepravu z MachinePoint, je naše pojistka speciálně navržena tak, aby pokryla přepravu použitých strojů, kde je pokryto až 75% hodnoty stejného nového stroje.

Pokrývá přepravy z jednoho nebo více nákladních vozů, meziskladů a veškerá rizika od demontáže po dodání stroje. Nejedná se o tradiční dopravní pojištění, protože se vztahuje pouze na „cestu“, a nikoli na jiná rizika operace. Většina dopravních pojištění nezahrnuje použité vybavení. Osvědčení vydané společností MachinePoint ve spojení s pojistitelem nabízí zákazníkům MachinePoint jistotu, že jsou řádně pojištěni a že jsou přímým příjemcem pojištění bez zprostředkovatelů, ale s podporou MachinePoint, a zároveň se vyhýbají fiskálním rizikům. Ještě důležitější je mít logistický tým, který radí klientovi v případě reklamace, a pojišťovací společnost se specializací na použité průmyslové stroje a síť odborníků, kteří budou reagovat kdekoli na světě.

Přečtěte si tyto příběhy o úspěchu některých našich projektů:

Máme zkušenosti s přemisťováním zařízení do az nejvzdálenějších míst. Přečtěte si zde některé z našich projektů. Zejména analyzujeme každý případ a najdeme nejvhodnější řešení.

Logistika průmyslového vybavení je velmi složitá v závislosti na hmotnosti a velikosti stroje. Kromě toho máme složitost mezinárodního obchodu, různé právní předpisy, různé jazyky atd., A proto může být pro jednu společnost, která není zvyklá na takovéto operace, zvyklá, velmi složitá. MachinePoint může organizovat logistiku zařízení pro své klienty. Disponujeme interním logistickým týmem specializujícím se na těžké vybavení a mezinárodní obchod, máme také interní právní tým, který hodnotí zákazníky. Navíc, po 20 letech podnikání je naše síť poskytovatelů služeb vyzkoušena a testována, proto jsme více než schopni provádět i ty nejsložitější projekty.

A MachinePoint vezető pozíciót ért el a használt gépek piacán, mivel azzal a céllal alakult, hogy a használt gépek iparát professzionalizálják, és átláthatóságot és biztonságot teremtsenek a használt gépekkel kapcsolatos tranzakciókban.

A csalásokról szóló protokollt belsőleg elindítottuk a bonyolult helyzetek elkerülése végett, és ahol ezt a 20 éves tapasztalatot felhasználtuk olyan szerződések kidolgozására, amelyek minden felet megóvnak minden olyan helyzettől, amelyet már tapasztaltunk. A megfelelés nem pusztán egy részleg vagy betartandó szabályrendszer, hanem beágyazódik a vállalati kultúrába és az üzleti tevékenység alapvető részét képezi.

Transakce s bezpečným používáním strojního zařízení jsou nutností

Prostřednictvím divize MachinePoint Engineering Division můžeme zákazníkům nabídnout spuštění a instalaci kompletních linek, které zahrnují použité stroje pro určitá průmyslová odvětví. Na požádání můžeme také nabídnout uvedení použitých strojů do provozu. Požádejte náš technický tým o další informace: foodtechnologies@machinepoint.com.
Podívejte se prosím na projekt dokončený naším týmem techniků:
MachinePoint Engineering vybavuje nový výrobní závod Exotic Food v Thajsku
Pro další informace o MachinePoint Engineering navštivte naše webové stránky tady.
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Podívejte se na naše další Kanceláře »

Kontaktujte Nás