Celků řešení

This is not an official translate. Original version here

Pracovní místa v odvětví potravinářského, nápojového a obalového průmyslu
Naše sesterská společnost MachinePoint potravinářských technologií, je věnována nabízí klíč a investičních celků a instalačního procesu zpracovatelům v zemědělsko potravin, nápojů a mléčný průmysl. Jejich jedinečnou hodnotu nabídka na trhu je jejich schopnost integrovat použitých strojů do jejich nabídky.

Ať už se začíná zcela nový výrobní závod, nebo jednoduše integrace nového procesu do stávajících zařízení, MachinePoint potravinářských technologií vám může pomoci.

Výsledkem společného podniku mezi skupinou a MachinePoint Gemina, MachinePoint potravinářských technologií se specializuje na zpracování a balení technologií a automatizace procesů. To spatří více než 25 let zkušeností ve stavebnictví, montáže, uvedení do provozu a provádění projektů na klíč pro výrobce v těchto oborech. Oni si vybudovali pověst způsob, jakým upravit přístup a kvalita jejich zařízení, a může dodávat něco od jednotlivých zařízení k dokončení montážního závodu, starat se o konstrukci, výrobu, montáž a uvedení do provozu.

Chcete-li navštívit MachinePoint potravinářských technologií stránky prosím [<a href="https://www.machinepoint.com/foodtechnologies/machinery.nsf/beverage_technology/home.html" target="_blank">klikněte zde </a>]

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás