This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Mezinárodní dopravních prostředků a zařízení


Mezinárodní strojní doprava
Mezinárodní přepravu strojů a průmyslových zařízení vyžaduje specializované znalosti a dovednosti z důvodu složité rozměry a hmotnost zařízení, s další použití jeřábů a speciální balení obvykle požaduje, aby bylo možné. Někdy i speciální typy nákladních vozidel a dopravní cesty musí být vybrán, aby pohybující se určitých objemů.

MachinePoint nabízí mezinárodní dopravní služby pro těžké průmyslové stroje pro naše zákazníky.

Naše stroje odborníci osobně dohlíží na všechny zařízení zatížení a balení, aby zajistily dodržování všech kroků a požadavků, stejně jako dobrý stav zařízení během přepravy.

Pracujeme ruku v ruce s mezinárodní i místní dopravní společnosti k usnadnění této služby. Tímto způsobem jsme se spojit naše odborné znalosti v oblasti strojírenství, a to je naše stroje odborníků ti, kteří spravují a sledování celého projektu dopravy a balení.

Prosím, kontaktujte nás, pokud potřebujete zajistit dopravu a balicích strojů.
Special transport for industrial machinery
Jedná se o profesionální zařízení pracuje ruku v ruce s profesionálním dopravy, aby bylo dosaženo lepších výsledků při přepravě průmyslových strojů a minimalizovat rizika poškození a zpoždění při přepravě.

Pro více než 10 let nabízí své služby dopravní stroje pro naše zákazníky, a organizují více než 1000 dopravních stavební stroje a zařízení na mnoho různých částí světa.

Pokud potřebujete půjčovny dopravních prostředků v mezinárodním měřítku se mohou spolehnout na naše služby. Naše smlouvy s logistických společností po celém světě, naše znalosti o tom, jak se rozebírat, balení a doprava stroje, stejně jako naše místní i mezinárodní geografickou pozici, mohou být velkou pomocí při organizování přepravy stroje.

Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 58017 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás